ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7347459
*
nr 734 7459
Spegel
höjd: 141
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2012
kl 19:20:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/1 15:39:11
1
100 kr
15/1 21:14:13
2
150 kr
16/1 08:40:35
3
350 kr
16/1 19:14:49
4
350 kr
16/1 19:15:20
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51
*
Spegel
nr 734 7459
Spegel
höjd: 141
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/1 15:39:11 | 1 | 100 kr |
15/1 21:14:13 | 2 | 150 kr |
16/1 08:40:35 | 3 | 350 kr |
16/1 19:14:49 | 4 | 350 kr |
16/1 19:15:20 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51